Utangaçlığınızı üzerinizden atın!

Utangaçlığınızı üzerinizden atın!

Kadınların en büyük problemi utangaçlıkları, duygularından utanan kadınlar yaşamanın hakları olduğunu dahi düşünemiyor. Toplum baskısı onların bir takım duygulardan uzak yaşamasına neden oluyor. Kadını yücelten şeylerin duygularını bastırmayı bilmeleri olduğu empoze ediliyor. Oysa her insan gibi kadının da yaşamak istediği şeyler var. Bunlardan utanmasının hayatı ıskalamak olduğunu bilmeli.

Dikkat etmesi gereken karşısındaki insan pişman edecek bir insan mı? Size karşı nasıl davranıyor daha doğrusu siz ne hissediyorsunuz. Çünkü size iyi hissettiren kişi doğru kişidir. Sizinle ilgilenen, size değer veren, samimi olduğuna inandıran insan her zaman için doğru insandır. Aldanmış olduğunuzu gördüğünüzde bile aldanma nedenlerinize baktığınızda pişman olmayabilirsiniz.

Hayat utangaçlıklarla heba edilecek kadar uzun değil, hayatı doğru analiz etmeli, hayat karşısında nasıl davranacağınızı biliyor olmalısınız. Mükemmel bir insan olmayabilirsiniz, mükemmeli arıyor da olablirsiniz. Ama hayatın getirdikleri ile ne istediğiniz arasında bağ kurmak zorundasınız.