Ünlülerin saç modelleri 2016

Ünlülerin saç modelleri 2016

En beğenilen modeller

Sizde değişken bir ruh haline sahipseniz ya da saçlarınızdan sıkılıp sürekli değişiklik yapmak istiyorsanız, ünlülerin saç modelleri ve saç kesimlerinden ilham alabilirsiniz. Farklı saç kesimleri, saç renkleri, topuzlar, örgüler, değişik saç modelleri… Dünyada saç trendlerini belirleyen ülkeler; Paris, Milano, Londra ve New York… Rihanna, Victoria Beckham, Gülben Ergen, Hülya Avşar saç modelleri tercih ediliyor.

Kısa saçlar moderndir

Kısa modellerden birkaç örnek verirsek:  Marion Cattiliard’ın vintage saçları, vintage bir tarzınız varsa size ilham kaynağı olabilir. Yumuşak kesimli sarı saçlar, sıcak bir değişiklik isteyen bayanlar için ideal olabilir. Dianna Agren modelinde sarı kısa saçlarınızı daha dağınık, daha katlı ve biraz daha ıslak şekilde kullanarak trendlere uygun ve modern bir havada yakalayabilirsiniz. Meg Ryan ‘ ın dağınık, ıslak ve katlı kısa saçları bu yılın saç modasıdır. Kısa saçı en çok tercih eden ve yıllardır farklı kısa saç modelleri kullanan Rihanna’nın bob stili en sevilen modeldir.
Türk ünlülerden; Beren Saat’in modeli özellikle oval yüze sahip bayanlar tarafından tercih edilen ve dalgalı saç modeli bir kadını oldukça güzel gösteriyor. Hadise dinamik ve hareketli şovlar sergilediği için saçlarını özgür ve serbest kalmasını sağlamış. Sibel Can saç renkleri kestane, çikolata, kahverengi ve bakırdır. Merak ettiğiniz ve denemek istediğiniz saç modelleri sevdiğiniz ünlülerin saç modelleri ile kıyaslayarak ten renginize göre de seçebilirsiniz.