Ünlü erkeklerin egosu!

Ünlü erkeklerin egosu!

Hayatınızda ünlü bir erkek olduğunda egosu yüzünden karşınızda sanki kız kankanız varmış gibi hissedersiniz. Çünkü sizi sevgilisi olarak değil bir hayranı olarak görmek ister. Sürekli olarak ilgilenilmek, ilgi gösterilmek, şımartılmak ister. Erkeklere bu tavrın hiç yakışmadığını, erkeklerin bu konuda kadınların karşısında egoist olarak tanımlandığını bilmelisiniz. Egoist erkekler arasında ünlü erkekler ilk sırada gelir. Bu nedenle hayatınıza ünlü bir erkek giriyorsa son derece dikkatli olmalısınız. Sizden beklentisi son derece yüksek olacaktır.

Beklenti bu erkekleri mahfeder!

Bütün özgüveni kendisine aşık bir partner, hayran bir partnerle tamamlanır. Eksilen ilgi çılgına dönmelerine neden olacaktır. Sürekli olarak aynı ivmede kalmalı, sürekli olarak aynı şekilde ilgilenilmeyi beklerler. Sizin duygusal iniş çıkışlarınızı görmek istemezler. Tek dikkat ettikleri nokta kendi hissettikleridir. Hissettikleri önemlidir, siz değil.

Bencillikleri ile sizi ilişkide ikinci plana atarlar

Hayatınızda böyle bir ilişkiye ne kadar hazır olduğunuzu tekrar düşünün. Kaprisli bir erkek ne kadar mutlu edebilir? Erkeği mutlu etmek ilişkide kadının görevidir ama ya karşınızdaki erkek egosu ile sizi alt üst ediyorsa?

Hayranlarını da hesaba katın, kıskançlık konusunda kendinizle ne kadar mücadele edebileceksiniz?