Ucuz çanta modelleri

Ucuz çanta modelleri

Ucuz çanta modelleri

Yaşamın ve yaşamanın pahalı olduğu günümüzde kadınların en çok sorun yaşadığı noktalardan biride alışveriştir. Kadınlar alışverişte en çok ayakkabı ve çantaya olan düşkünlükleriyle bilinirler. Hele bide düşkün oldukları ürünlerin keselerine göre olması onları daha çok almaya itecektir.
İşte bu noktada çantayı tutku olarak gören bayanlar için imdatlarına ucuz çanta modelleri yetişir. Hem ucuz hem şık hem de sağlam olan çantalar bayanların vazgeçilmez aksesuarlarıdır.

Bohem çanta modelleri

Bu büyük çantalar her kadın için kurtarıcı bir güce sahiptir. Büyük, kullanışlı ve bir o kadar şık olmasıyla gerek günlük kombinler de gerek şık davetlerde her kadının vazgeçilmezi olarak karşımıza çıkar. Etnik desenlerle süslenmiş bohem çanta modelleri ucuz fiyatla da birleşince günün kurtarıcısı olarak çok sık tercih edilen bir modeldir.

Saplı çanta modelleri

Özellikle son yıllarda çantalar artık elde taşımaktan ziyade uzun saplı çanta modelleri gibi kullanış alternatifiyle omuza asılır biçimde kullanılır hale geldi. Daha çok küçük çantalar için geçerli bir durummuş gibi görünse de hemen hemen her büyük çantaya da isteğe göre uzun saplar konulup bu durum portatif hale getirildi.

Torba çanta modelleri

90’larda görmeye alışık olduğumuz torba çanta modelleri ise günümüzde çok sevilmiş, tutulmuş ve etkisini bir süre daha devam ettireceğe benziyor. Maskülen ve aynı zamanda sofistike bir hava katan bu çantalar daha düşük fiyat garantisiyle de en çok tercih edilen modeller arasındadır.