Trend olmanın da bir bedeli var!

Trend olmanın da bir bedeli var!

Modanın ayaklı reklam panosu gibi gezmek isteyen ama bunu yaparken komik duruma düşenlerden olmamak için kendinize yakışanı bir şekilde bulmanız gerekiyor. Artık trend olmanın zor olduğunu çünkü çok fazla alternatife sahip olduğumuzu biliyoruz. Seçim yapmanın her geçen gün zorlaştığı günümüzde, seçimlerimiz bize uygun olmak zorunda. Eğer seçimler konusunda bir türlü doğru olana karar veremiyorsak, trend olmanın bedelini ağır ödüyoruz demektir..

2016 gelinlerinde renkler ön planda

Lavatan gelin çiçekleri ile çok açık uçul lavanta gelinlikler genç kızların gözdesi.. Ancak burada gelinliğin detaylarında iyi karar vermek gerekiyor. Gelini temsil eden rengin beyaz olduğu asla unutulmamalı.

Erkekler bu sonbahar pembe giyecek!

Erkeksi pembe ve kadınsı pembe.. İşte bu sonbahar tüm erkekler pembenin her tonunu kullanacak. Fakat bu rengi iyi kombinlemek gerekiyor, krem pantolon ve gri kazakla ideal trend erkeklere dönüşebilirler. Pembe erkeğin rengi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor, amman kombine dikkat!

Turuncunun altın dönemindeyiz!

Renkler özgürce hayatımıza giriyor, renkleri nasıl meç edeceğimizi bilmemiz gerekiyor. Turuncu, tamamı için değil ancak yelek olarak veya etek olarak tercih edilebilir. Riskli bir renktir. Yurt dışında hapishane de bu rengi mahkumlara giydirirler.. Bu nedenle dikkatli meç etmenizi öneriyoruz.