Terazi burcunun nisan ayı falı

Terazi burcunun nisan ayı falı

Terazi burcunun nisan ayı

Terazi burcunun nisan ayı hareketlerinde  aşk iş yaşamı iş ortaklığı ön plana çıkmakta.bu yönlerde yeni başlangıçlar yapmaktan korkmamalı,karşınıza çıkan yeni gerginliklerden bu alanlarda mutluluğa ulaşmak için aşmak zorunda olduğunuz şeyler olduğunun da farkına varmanız gerekmekte. Nisan ayının başında işler istediğiniz gibi gitmese de bunun sadece bir başlangıç olduğu ve er ya da geç ay sonuna kadar bu konularda başarıya ulaşacağınzı bilmeniz gerekmekte.

Ayın ortasında başınıza gelen ve olan biten bir çok şey yaşansa da siz hayatınızın merkezinde tüm bu olan bitene karşı koyacak ve her şeyi olumlu hale getirebilecek güce her zaman ki gibi sahipsiniz. Bunu bilmeniz gerekli.

2016 Teraziler için güzel geçiyor

Ayın ortasında her zaman sahip olduğunuz orijinal fikirlerle yeni iş ya da başka başlangıçlar yapmanız sizi başarıya ulaştıracaktır ya da bu başlangıçlardan büyük kar etmenize yol açacaktır. O yüzden bunları hayata geçirmekte bir çekinceniz olmamalı.

Ayın sonlarına doğru maddi konularda yaptığınız yatırımların meyvelerini yavaş yavaş almakta ve gelecekte yapacağınız yatırımlar için aklınızı zorlayıp bu işleri sizin için en olumlu şekilde nasıl sonuçlandırabileceğinizi düşünebilirsiniz.