Ten uyumuna inanıyor musunuz?

Ten uyumuna inanıyor musunuz?

Ten uyumunu yakaladığınız insanla aranızda sosyal sorunlar olabilir, sosyal olarak uyumlu olduğunuz insanla da ten uyumunu yakalayamayabilirsiniz. Peki bu dengeyi nasıl kurabilirsiniz?

Yaşam kaliteniz yaşadığınız ilişki ile artar veya düşer, ideal eşi nasıl bulmalı?

Arkadaşlık sitelerinde, sosyal çevrenizde, evlilik programlarında ve evlilik sitelerinde aradığınız insanı bulabilir misiniz? Denemekten çekinmeyeceğiniz aşikar ancak denemeye değer olanı nasıl bulacaksınız?

Hayatınız hep yalnız mı geçecek? Denemeniz, daha çok denemeniz gerekse bile bundan vazgeçmeyin. Yaşınız ilerlediğinde hiç denememiş olmakla denedim ama olmadı demek arasında emin olun çok fazla fark var.

Ten uyumu herkesin bildiği ölçüde tensel iletişimdeki kalitedir. Kendinizi kabul edebileceğiniz bir insanla paylaşıyor olmak ilişki kalitesini arttırır. Zoraki paylaşımların ilişkiyi güçlendirmeyeceğini bilmelisiniz.

Kendinize samimi bir soru sorun, ten uyumu olmadan ilişki yürür mü?

Tabi ki hayır. Bu durumda mantık evliliklerinin işe yaramyacağını en azından mutlu olmak için iyi bir çözüm olmadığını bilmelisiniz. Mantığınızla değil kalbinizle insanları algılamanız gerekir.

Söz konusu birliktelik ise, mutlaka kendinizi doğru ifade etmenin ötesinde karşınızdaki insanı ve ortak beklentileri de doğru analiz etmeniz gerekir.