Tarz sahibi olmak için

Tarz sahibi olmak için

Tarz sahibi olmanız, kaç kilo olduğunuzla veya kaç yaşında olduğunuzla ilgili değildir. Saçınız, kullandığınız parfüm hatta kıyafetleriniz bile tarzınızın bir parçasıdır. Ancak bu konuda detaycı olmaya ve stabil kalmaya özen göstermeniz gerekir.

Tarzınızı satın alamazsınız!

Kadın öncelikle yüzünün her detayını bilmeli ve ne şekilde makyaj yapması gerektiğini bilmelidir. Zekasını da ortaya koyarak kendini en iyi şekilde ifade eden kadının tarz sahibi olmaması mümkün değildir.

Renk konusunda kendine yakışan renkleri bilen ve bu renklerin dışına çıkmayan kadının tarz sahibi olacağını biliyoruz. Siyah, kilolu kadınların favori rengi olsa da mürdüm ve bordonun da kilolu kadınlar için ideal renklerden biri olabileceğini bilmenizi istiyoruz.

Şık giyinmek özel olmak demektir

Kendinizi şık hissetmeniz, gerçekten size yakışan parçaları bir araya getirmenizle ilgilidir. Pardesu, trençkot, elbise, ayakakbı, çanta ve diğer aksesuarlar için doğru kararı verebiliyor olmak hayatınızı güzelleştiren bir detaydır. Bu kararı doğru vermek şık giyinmeniz için gereklidir.

2016 trendinde siyah beyaz bir arada kullanılıyor, özellikle somon sarı tonları ile bağdaştırmak ise çok daha başarılı sonuçlar getirmektedir.