Tableti televizyona bağlamak

Tableti televizyona bağlamak

Tabletinizi televizyona bağlamak

Eğer akıllı bir televizyona sahip değilseniz tabletinizi televizyona bağlamanız için mutlaka bir hdmi bağlantıya sahip olmanız gerekmektedir. Hem tv nizde hem de tabletinizde olması gereken bu bağlantı şekli. Tabletinizi tv ye bağlayıp tabletinizi tv üzerinden kullanmanıza olanak sağlar. Bu bağlantı şekliyle beraber tablaetinizde oynattığınız bir filmi,bir oyunu ya da her hangi bir uygulamayı tv niz üzerinden takılmadan aynı tabletinizin size imkan verdiği şekilde görebilirsiniz.
Eğer tabletinizde ya da tv nizde bu imkan yoksa maalesef ki tabletinizi sağlıklı şekilde tv nize bağlayacak bir yöntem yok.
Tüm bunlar dışında eğer akıllı bir tv niz varsa tabletinizi tv ye bağlamak için hdmi kablosuna ihtiyacınız yok. Tabletlerin neredeyse hepsi hdmi kablosu içermeden tv ye bağlanmaya wi fi üzerinden izin veriyor. Tabletinizin menüsünden air wi fi yoluyla tv nizle tabletinizi eşleştirdiğiniz de tabletinizin görüntüsüne direkt olarak tv nizden ulaşıp tablet keyfinizi tv niz üzerinden kullanabiliyorsunuz.
Bunları yaparken tv nizin ve tabletinizin keyfine varabilir,istediğiniz her şeye u laşabilirsiniz.