Suriyelilerle evlenme modası başladı!

Suriyelilerle evlenme modası başladı!

Erkeklerin yeni kadın arayışında maddi imkanlarını kolayca kullanabilecekleri, muhtaç kadınlara yöneldiklerini biliyoruz. Suriyeli kadınların Türkiye’de yuva yıkan kadın olma yolunda emin adımlarla ilerlediklerini görebiliyoruz. Erkekler neden bu kadınlara pirim veriyor? Eve alacağınız bir beyaz eşya fiyatına başlık parası ile Suriyeli kadınlarla evlenebilen, dini birliktelik yaşayan, kanunen eşi olduğu halde ikinci, içüncü eş olarak Suriyelileri isteyen erkeğin karşısındaki kadına saygı duymasını tabiki bekleyemezsiniz.

Suriyeli kadınların beklentisi, yaşamlarını devam ettirebilecekleri bir fırsat! Bu fırsatı da evli erkekler veriyor. Suriyeli kadınlar için erkeğin evli olup olmaması bir anlam teşkil etmiyor, önemli olan evliliği ve maddi olarak kendisini sahiplenecek birisinin olması. Bu nedenle ülkemizde evlilikler son buluyor. Çünkü bizler, ikinci kadını kabul etmiyoruz.

Evliliklerin amacı birlikte mutlu olmaktır

İkinci kadın olduğunda ilişkinin samimiyeti ortadan kalkar, kendini ikameli bir ürün gibi hissedersin ve sonrasında sevginin de öldüğünü fark edersin. Kendini mutlu hissetmek istiyorsa bir kadın, öncelikle erkeğin hayatında tek olduğunu bilmek zorundadır.

Suriyeliyi ikinci eş olarak gören bir erkeğin hayatında yeriniz olmamalı.