Sürekli evlenip boşanan erkekler

Sürekli evlenip boşanan erkekler

Güvenilmez erkekler olarak değil, aksine kadınların gözünde evlenilecek erkek statüsüne girerler. Çünkü evlenmeye açık kartları vardır. Evliliklerin bitmek için başlamadığını ancak kader veya hayatın gerçeklerinin istenmeyen sonuçlar getirebileceğini savunmak mantıklı. Yine de her zaman karşı taraf hatalı olamaz öyle değil mi?

Eskiye rağbet olsa bit pazarına nur yağardı!

Kendinizi boşu boşuna kandırmamalısınız. Çünkü hayat oyun değildir. Ciddiye almanız gerekir. Eş seçimi konusunda kişinin ilişkilerini referans almanız gerekir. Herkesle farklıdır, her insan yeni bir hayattır. Ancak evlenip boşanma veya sürekli olarak yeni insanlarla tanışıp yeni ilişkiler kurmak evlilik yapmaya karar verdiğiniz insanda olmaması gereken bir özelliktir. Sürekli evlenip boşanan erkekler, kadınları deneyip beğenmediği ve bıraktığı erkeklerdir.

Kadınların ayaklarına kapandığını anlatacaktır, asla inanmayın!

Hiç bir kadın erkeğin ayaklarına kapanmaz, erkek kadının ayağına kapanır! Kadın gururludur ve her zaman değerini koruyacak şekilde hareket eder. Karşınızda sürekli olarak evlenip boşanan ve size bu hikayeyi kendi tarafından anlatan bir yalancı olduğunu unutmayın. Maddi ya da manevi olarak başarısızlıklar yaşadığı için kadınlar bu adamı bırakmış da olabilir!

Boşanma nedenlerine dikkat edin

Zoraki evlenmiştir bir türlü sevememiştir, hayatını yaşayamıyordur kadın çok bunaltıyordur, güzel değildir zaten istememiştir.. Bu yalanlara inanmayın, bu devirde hiç bir erkek istemediği kadınla evlenmez. Gerçek nedenleri görmeye çalışın, kadınlar yanılmaz. Hayatınıza yön verirken akılcı davranın, her kadını avladığı yemini size karşı kullanmasına izin vermeyin.