Stilinizi yakalayın!

Stilinizi yakalayın!

Tarzınızı yakalamanız için öncelikle stilinizde karar kılmalı ve alışverişe çıktığınızda bu yönde seçimler yapmalısınız. Eğer stiliniz için netleşemiyorsanız beden ölçülerinizin bu konuda yol gösterebileceğini bilmenizi istiyoruz. Hayatınızı bir drama dönüştürmenize gerek yok, seçimleriniz makul olduğunda kendinizden ne derece memnun olacağınızı göreceksiniz.

Basen bölgesini kapatmak için nasıl bir stile sahip olmalı?

Öncelikle basen problemi olan kısa boylu hanımların A model kesim elbiseler tercih etmesi, yine şal yaka kalçaya kadar uzanan hırkaları tercih etmesi gerekir. Kalçayı belirginleştirmeyen kıyafetler seçmek öncelikli olmlaıdır.

Basen bölgesi geniş uzun boylu hanımlar nasıl bir stile sahip olmalı?

Uzun boy önemli bir avantajdır, uzun hırka tercih edilmelidir. Boy avantajını kullanmak için tek renk modeller baseni gizleme konusunda oldukça işe yarayacaktır.

Hayatta kusursuzluğa yer yoktur, bu nedenle kusursuz olma için değil daha iyi hissetmek ve daha iyi görünmek için giyinmeniz gerektiğini bilmelisiniz. Modeller konuusnda renkleri de ihmal etmeden mutlaka size yakışan rengi deneyerek bulmaya çalışmalısınız.