Stiliniz takılarınız!

Stiliniz takılarınız!

Biz kadınlar takılara her zaman merak duyarız, fakat bazen takıların stilimiz konusunda hata yapmamıza neden olabileceğini bilmemiz gerekir. Küpe, kolye seçiminde abartıya kaçmanın özellikle retro tarzını benimseyen kadınlar için büyük bir hata olduğunu bilmelisiniz. Takılarınız tarzınızı yansıtacağı gibi rüküş olmanıza da neden olabilecektir. Bu nedenle doğru takı seçimi ile stilinizi güçlendirme şansını kullanmanız gerekir.

Tarz takılar, gerçek mücevherler demek değildir!

Bu yılın en önemli moda detaylarından biri de tarz olmak için gerçek mücevherlere sahip olmanız gerekmez. Takılarınızın elmas, yakut detaylara sahip olması gerekmiyor. İmitasyon ancak başarılı ürünleri de özgün tasarımlarda görebiliyoruz. Bilinen büyük internet alışveriş sitelerinde satılan altın suyuna batırılan özel tasarım ürünler de trende uygun şekilde tercih edilebilmektedir.

Yılın modası rengarenk takılar!

Birbirinden renkli takılara paraşüt ipinden ve boncuklarla yapılan ürünlere ekonomik fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Tarzınızın pahalı mücevherlerden oluştuğunu düşünüyorsanız 2016 takı kreasyonlarında inci ve çiçek desenli takıların ağırlıkta olduğunu görebilirsiniz.