Spordan vazgeçme!

Spordan vazgeçme!

Zinde bir insan öncelikle spor yapmayı ihmal etmeyen kişidir. Genç kalmak için her zaman spora zaman ayırmak, spordan vazgeçmemek gerekir. İş hayatı ve gündelik rutin işler, özel hayat derken spora vakit ayıramıyorsanız, spora vakit ayırmanın geleceğinize vakit ayırmakla aynı anlama geldiğini düşünmenizi öneririz. Özel hayatınızın zirvesinde spora ayırcağınız vakit gelmelidir, önceliğiniz spor olmalıdır.

İlerleyen yaşına rağmen fit olan insanlar spora zamanında vakit ayıran insanlardır. Spora vakit ayırdığınızda geleceğiniz için zindeliği garantilemiş olursunuz. Gerek estetik açıdan gerekse sağlık açısından spor en büyük destekçinizdir.

Sabahları bir saat yürüyüş yeterli!

İşe giderken 2 durak erken inmek sabah yürüyüşünüzü yapmanız için size yeterli imkanı verecektir. Sadece yürümenin bile sağlığınıza ne denli etki edeceğini tahmin edemezsiniz. Spor, olabildiğince fazla hareket etmek demektir, sporu hayatınıza istediğiniz zaman alabilirsiniz. Vaktim yok bir yanıt değil!

Akşam sporunuz çocuğu okuldan almak olabilir!

Sabah ve akşam sporunuz metabolizmanızı çalıştırmak için önemli, bu nedenle güne hareketle başlamayı ve günü hareketle sonlandırmayı denemelisiniz.

Sadece fazla kilolardan kurtulmak için değil, aynı zamanda fit olmak için de hayatınıza hareket katmalısınız.