Sosyal medyada ilk birlikte resminiz

Sosyal medyada ilk birlikte resminiz

Sosyal medya üzerinde ilk birlikte resminizi paylaştığınızda kimlerin beğendiği, kimlerin yorum yaptığı kimlerin görmezden geldiği önemlidir. Çünkü ilişkinizi destekleyenler ve desteklemeyenler netleşmiş olur. İlişkinizin önemli bir aşaması olan sosyal emdya üzerinden resminizi paylaşmanız, hem sosyal çevreniz hem de sizin özeliniz adına önemli bir adımdır.

Artık ilişkiler sosyal medyalar üzerine dengeleniyor!

İlişkinizin nereye gittiğini, ciddi olup olmadığınızı bu şekilde test edebilirsiniz. Çünkü ilişkinizin sağlıklı bir şekilde yol alıyor olması sosyal çevrenize ispat etmenizle ilgilidir. Genellikle kızlar bu konuda daha çekinceli olsa da, erkeklerin çekinceleri ile kızların çekinceleri aynı şey değildir.

Erkek ilişkisini sosyal çevresinden gizlemek ister çünkü tek bir kadınla birlikte olmak istemiyordur. Her zaman bir bahane bulunuyorsa ve her zaman için ilişkiyi gizleme taraftarı ise tek eşli bir erkek olmadığını düşünebilirsiniz. Kızlar ailesinden çekindiği için ilişkiyi gizleyebilirler, tek eşlilikle ilgili bir sorunları olduğu için değildir.

Erkeker ve kadınlar için sosyal medya ilişkinin evreleri adına önemli bir mecradır. Doğru kullanmak ve sinyalleri doğru almak gerekir.