Sorumluluk sahibi olamayan erkekler

Sorumluluk sahibi olamayan erkekler

Hayatında bir kadının sorumluluğunu alamayacak olan erkek, maddi olarak zayıf, manevi olarak yetersiz olduğunu bildiği için bu sorumluluğun üstesinden gelemeyecek olan erkektir. Hayatınızda böyle bir erkeğe gönül veriyorsanız öncelikle size karşı nasıl davrandığına ve hayatında nelere sahip olduğuna bakın. Gün geldiğinde hayatında yer edindiğinizde sizin değerinizi bilebilir mi?

Erkeği maddi ve manevi olarak üstlenmeyin

Erkekler kadının arkasında gölge olmak için değil, kadının karşısında bir dağ gibi olmak için yaratıldılar. Tabi ki güçlü kadın olmalısınız. Fakat güçlü kadın olmayı abartmamanız gerekiyor. Çünkü güçlü kadın olduğunuzda hayatınızdaki erkekleri de üstlenmeniz gerekir. Sizi maddi manevi bir dağ olarak görmemeli. Sorumluluk sahibi olmayı bilmeyen, sevmeyen erkekler güçlü kadınlara aşinadır.

Kadın çalışıyor, kadın güçleniyor, erkekler zayıf kalıyor!

Günümüz ilişkilerinin en büyük problemi güçlü kadınlar. Çünkü erkekler kadınların bu gücünü kullanmayı sanat gibi icra ediyor. Sorumluluk sahibi olmayan erkeklerin öncelikle kadın karşısında tavrı bellidir. Bu açıdan erkekleri doğru analiz etmeniz ve buna göre hayatınıza almanız gerekir.