Snapchat

Snapchat

Snapchat

Snapchat her gün hayatımıza dahil olan ve bir şekilde dahil oldukları andan sonra telefonlarımız için vazgeçilmez hale gelen yeni uygulamalardan bir tanesi.
App store hesabınızla app store dan android market ten indirip kurduğunuz snapchat  kurduğunuz andan sonra size daha önceden telefonuna bu uygulamayı kuran diğer arkadaşlarınızı gösteriyor ve size onları ekleme imkanı veriyor.

Online eğlence!

Uygulamanın çalışma mantığı çok basit size direkt mesaj yoluyla ya da sizin belirleyeceğiniz kitleye çektiğiniz video ya da fotoğrafları üzerlerine mesajlarınızı ekleyerek saniye aralıkları ile paylaşmanıza izin veriyor.
Paylaştığınız video ya da fotoğraflar 1 gün sonra kendiliğiniden paylaştığınız platformdan siliniyorlar. Ve bu çok orijinal bir yöntem olduğu için ilk zamanlar garip gelse de şu an da çok eğlenceli bir yöntem insanların birbirleriyle iletişime ve etkileşime girmeleri adına.
Bununla birlikte paylaştığınız videoları ya da fotoğrafları paylaştığınız andan sonra karşı taraf bunu ekran görüntüsü olarak telefonuna kaydetmeye kalkar ve kayderse size bu konuda bir bildirim gelmekte.