Sivilcelere veda edin

Sivilcelere veda edin

Sivilcelerden kurtulabilirsiniz

Güzelliğinizi tehdit eden sivilcelere veda etmek için öncelikle beslenme düzeninizi gözden geçirmeniz gerekiyor. Cildinizin sivilce yapmaya musait olması, yağlı bir cilde sahip olduğunuzun bir işareti. Çekirdek, kızartma, cips, hazır gıdalar, mayonez gibi şeylerden uzak durarak cildinizin daha duru ve daha güzel olmasını sağlayabilirsiniz.

Nemlendirin, yağlandırmayın

Yapılan en büyük hatalardan biri de cildinizi nemlendirirken yağlandırıyor olmanız. Cildinizin nem dengesini korumanız yaşılık belirtilerini engellemeniz için önemli. Ancak bunu yaparken yağlandırmamanız gerekir. Yağlı cilt, her zaman için hijyen sorunlarını da beraberinde getirecektir.

Siyah noktalar zamanla sivilcelere dönüşüyor

Yağlı cildin siyah noktalar konusunda da şansının olmadığını biliyoruz bu nedenle sivilcelerden ve siyah noktalardan kurtulmak için ilk olarak nemlendirilmiş yağsız duru bir cilde sahip olmamız gerekiyor.

Temiz bir cilde sahip olmak için yaz döneminde denize bol bol giriyor olmak sonuç getirecektir. Denizin cildinizi güzelleştiren özelliğini sivilcelerden kurtulmak için kullanabilirsiniz.

Cilt doktorları tarafından verilen sivilce ürünleri cildinizi çok fazla kurutacağı için öncelkle önerdiğimiz doğal yolları deneyin. Denizin en büyük yardımcınız olduğunu bilmenizi istiyoruz.

Güzelliğinizi bir sivilcenin bozmasına izin vermeyin.