Sevgiliyi aile ile ne zaman tanıştırmalı?

Sevgiliyi aile ile ne zaman tanıştırmalı?

Erkeklerin bu konuda daha cesur ve atılgan olduğunu biliyorsunuz ama kadınların daha dikkatli olması gerekiyor. Aile ile tanıştıracağınız insandan önce siz emin olmalısınız. Emin olduğunuzda ailenizle tanıştığında arkasında durabilirsiniz. Ama size bu güven duygusunu vermiyorsa, sizinle olan iletişiminde huzursuzluk hissediyorsanız aile ile tanıştırmak için beklemeniz gerekiyor demektir.

Doğru zamanı hissedersiniz!

Bazı insanlar için bu bir aydır, bazıları içinse 5 yıldır! Buna hissetmeniz karar verir, duygularınız kalbiniz ne diyor? Mantığınız ne derece onay veriyor? İçinizden gelen ses size nasıl hareket etmenizi söylüyor?

Önce erkek tanıştırmalı, sonra siz!

Asla önce kız tarafı olarak ilk adımı siz atmamalısınız. Erkeğin ailesi ile tanışmanızın ardından siz ailenizi devreye sokmalısınız. Çünkü ilk adımı atan erkek olmalıdır. Erkeğin gözünde hemen her şeyi yapan, kabul eden, ilk adımı atan siz olmamalısınız. Her zaman için erkeğin ilk adımı atması, ilk talebi belirtmesi, arz etmesi gerekir.

Kadın değerlidir, değer gördüğü yerde değerini hisseder! Bunu gözetin, ilişkinin seyrinde erkeğin size verdiği değeri hissetmeye çalışın. Değerli hissetmek her kadının hakkıdır, bırakın erkek neler yapıyor bir görün. İzleyin ve karar verin.