Seven erkeğin aklı tutuluyor!

Seven erkeğin aklı tutuluyor!

Erkeğin çok sevdiğini saklayabilme özelliği yok, bunu mutlaka belli etmek zorunda. Çünkü çok seven erkeğin aklı tamamen tutuluyor. Mantığını kaybediyor, sevdiğinde karşısındaki kadın için yapmayacağı şey kalmıyor. Bütün hayatı o kadın oluyor. Karşınızda seven bir erkek varsa bunu anlarsınız, başka kadın var mı acaba sorusu aklınızın ucundan geçmez, size olan duygularını sürekli dile getirir, belli eder, hissettirir..

Maddi ve manevi hiç bir sorundan bahsetmez!

Hayatında her şey yolunda gitmiyor bile olsa sizi sorunlarla sıkmaz, sorunlarını size asla yansıtmaz. Sizinle geçirdiği saatleri en iyi şekilde hatırlamanız için elinden geleni yapar. Birlikte plan yapmanız, isteklerinizi yerine getiriyor olması, bunu sorunsuz bir şekilde yapması.. Seven erkeğin yapamayacağı şey yoktur, imkan dahilinde hareket etmez, bunları yerine getirmek için ne gerekiyorsa yapar.

Sizi seven ve sevginize değer veren aynı zamana saygı duyan bir erkeği kaçırmamalısınız. Böyle erkeklerin sayısı günden güne azaldığı için, günümüzde çok değerliler. Seven erkeği sadece fazla naz niyaz usandırır..

Erkeklerin dilinden anlamanız gerekmiyor, çok seven erkeği görünce anlayın yeter!