Score! Hero

Score! Hero

Score! Hero

Score! Hero futbol oyunlarının telefonda oynanabilenlerinden en popüleri şu anda.Futbol uygulamaları genellikle bir yerden sonra size sürekli aynı bölümü defalarca oynuyor muş hissi verip size bir yerden sonra ilk başladığınız anın heyecanı dışında bir şey sunmadığı için bir yerden sonra çekilmez oluyordu.
Ama score hero sizi bu durumdan kurtarıyor. Tüm futbol oyunları yani geneli telefonu yan çevirerek wide screen olarak oynanırken score hero telefonunuzu çevirmeye gerek kalmadan size bu deneyimi sunuyor.
Score her onun tüm futbol oyunlarından farkı tamamen akıcı şekilde oynanmasından farklı olarak size levelleri ve o levellerden karşınıza gelen görevleri pas atarak ve teker teker oyunun sizi yönlendirdiği şekilde yapmanız ve golleri o şekilde atmanız.
Tamamen genç ve yeni bir yetenek olarak başladığınız kariyeriniz yeni goller atıp yeni takımınızla asistler yapıp gol attıkça gelişiyor. Standart bir takımda başladığınız futbol hayatınız dünyanın en popüler takımlarında devam edebiliyor hatta farklı farklı ülkelerde oynayıp oyunu bitirmeye çalışıyorsunuz.bu da oyunun en güzel yanı.