Sanal süper bilişim erkekleri!

Sanal süper bilişim erkekleri!

Erkeklerin evrimine hep birlikte şahit oluyoruz. Çünkü erkekler bilgisayarlar ve sanal dünya konusunda kendilerini aşmış durumdalar. Neredeyse Bios’dan şifre koyacak kadar gizli bilgisayarları ile sanal süper kahramanlık oynamaktan deliye dönmek üzereler! Herkes mükemmel, herkes kusursuz. Herkes doktor, herkes avukat herkes akademisyen! Bütün bu mükemmel erkekler arkadaşlık sitelerine üye, orada hayatının aşkını bekleyen romantik adamlar olarak bekliyorlar.

Kızlar, tongaya düşmeyin!

Yan odada eşi uyuyordur, aradığı maceradan başka bir şey değildir. Tek derdi cinselliktir bunu da ucuza getirmek istiyordur. Düşünün, bu kadar mükemmel bir erkeğin yalnız bilgisayar başında üstelik arkadaşlık sitelerinde ne işi olabilir? Biyonik süpermaniniz sizi bekliyor, kader sizi internette karşılaştırdı öyle mi?

Saf olmayın!

Çürükler sepette kalır.. Beli bir yaş sonrası için romantik aşk beklentinizin yerini saflığınız almasın. Yaş aldıkça akıllı olmanız ve insanları iyi analiz etmeyi öğrenmiş olmalısınız. Süper, mükemmel erkek bilgisayarın içinden çıkmaz! O süper erkekle gerçek hayatta tanışırsınız, sizden saklayacağı şeyleri de olmaz..

Gizlilik içerisinde görüşebileceği sınırsız kadınlar arayan bu süper sanal erkeklerden uzak durun. Sonrasında üzülen yine siz olmamanız için!