Saç uzatan güzellik kürü

Saç uzatan güzellik kürü

 

Sağlıklı uzayan saçlar için muhteşem kür!

Saçlarımızın uzaması için ne şekilde bir uygulama yapmamız gerekir. Saçların uzaması bazı insanlarda yavaşlıyor. Özelikle bayanlarda bu önemli bir sorun. Tırnaklarım uzamıyor diyen hanımlar, saç da uzamıyor demektir. Bunlar genellikle paraleldir. Bu sağlıklı bir şey değildir. Keçi boynuzu pekmezi sabah akşam tüketilmelidir. Saç ve tırnak uzatır. Birer yemek kaşığı, bir sabah bir akşam tüketmelisiniz. Saçlar ve tırnakların nasıl uzadığını göreceksiniz.

Keratine bağlı olmayan bir saç uzamaması değil ise lavanta çayı kullanacaksınız. Bir tatlı kaşığı lavantayı bir bardak suda 5-6 dakika kaynatıcaksınız. Hoş kokuludur. Kısık ateşte kaynatıyorsunuz. Önce suyu kaynatıp sonra üzerine tepeleme bir tatlı kaşığı lavanta ilave ediceksiniz. Akşam yatmadan için, bir ay süre ile. Sonrasında 15 gün ara verip tekrar 1 ay için. Saçlarınızın nasıl uzadığını göreceksiniz.

Harici kullanımda saç uzatmaz ancak saç yağlanmasını alacaktır.

Bütün saç diplerini ve saçlarınızı süzdüğünüz lavanta suyu ile durulayın veya durulamayın, saç dökülmesini engeller. Saç yağlanmasını engeller.

Saçlarınızın güzel, temiz, sağlıklı ve gür olmasını istiyorsanız lavantayı mutlaka hem dahili hem harici olarak kullanmalısınız. Saç köklerinize lavanta banyosu yaptıararak aynı zamanda saç diplerinizin, saç derinizin kan dolaşımını arttırarak beslenmesini sağlarsınız. Saçlarınızın güzelliğinde lavantanın mutlaka kullanılması gerekir.