Ruyalardan çıkmayan eski sevgili!

Ruyalardan çıkmayan eski sevgili!

Yıllar geçmiş olmasına rağmen hala ruyalarınızda adeta bir zabıta gibi dolaşan, başlamak üzere olan yeni bir ilişkide kendini hatırlatmak için sürekli olarak bilinç altınızdan fırlayıp gelen eski sevgili!

Ruyalardaki bu hayaletle nasıl başa çıkabilirsiniz ki? Tam kendinizi yeni bir ilişkiye hazırlıyorsanız, flört aşamasındasınız ve bir sabah uyanıyorsunuz tüm o eski hüzünler, eski kırıklıklar, o acı tam kalbinizin orta yerinde duruyor. Yaşayan bir adamın dulu gibi hissetmeyi engelleyemiyorsunuz. Vazgeçmişsinizdir ama bir türlü bilinçaltında bunu yok edemiyorsunuzdur.

Gerçekten sevdiğiniz, sevildiğiniz bir ilişkide hatalarınız yüzünden biten ve devam eden pişmanlığınız bir türlü yakanızı bırakmaz. Durum tam olarak budur. Kendinizi ilahi bir aşkın içerisinde hissetmeyin, herkes kadar yaşadınız. Sadece hatalı olan sizdiniz bu nedenle vicdanınız sürekli olarak bu pişmanlığı ve yaptığınız haksızlığı önünüze getiriyor.

İç hesaplaşmanızı tamamlamanız gerekiyor!

Bunun içinse kabullenmeniz gerekiyor. Mağduru oynamayın, kendinize acımayı da bırakın. Haksızlık ettiniz, bitmemesi gereken bir ilişkiyi bitirdiniz ve bunun acısı sizin omuzlarınızda kaldı, her yeni başlangıçlta karşınıza çıkmak üzere içinizde bir yerlerde her zaman duracak. Buna alışmaktan başka çareniz yok, gidip arayıp özür dilemek için çok geç değilse tabiki..

Birbirine ait insanlar birbirinden bir şekilde uzakaştığında burada hatası olanın yakasını pişmanlıklar bırakmaz. Eski sevgilinizde değil, sorun tam olarak sizin karakterinizde!