Romantik ve tutkulu erkekler

Romantik ve tutkulu erkekler

Romantik ve bir o kadar da tutkulu olan erkekler kadınlara karşı her zaman naziktir. Kadını incitmemesi gerektiğine o denli inanır ki, bunu her fırsatta hissettirir. İletişimde başarılıdır, kadının nasıl hissedeceğini bilerek hareket eder. Şaşırtmayı, güldürmeyi iyi bilir ve karşısındaki kadın her zaman özeldir. Romantik bir erkeğin asla tahammül etmediği şey ise basit, sıradan şeylerdir. Örneğin, kadının romantik anlayışı ile erkeğinki farklıdır. Romantik erkek sla romantik filmler izlemez, oysa kadının romantik olması bu filmleri fazlaca izlemesinden anlaşılır öyle değil mi?

Her iki cinsin farklılıklarını bilmeli

Farklıyız çünkü iki farklı parça birbirine uyumludur. İki aynı parla bir arada duramaz, uyum ve birleşme bütünleşme için farklılıklara sahip olmamız gerekir. Romantik erkelerin sert duygularla da işi olmaz. Bir çok romantik erkek yüksektek korkar, adrenalin onlar için farklı anlamlar ifade eder. Huzuru sever, huzur vermeyi iyi bilirler.

Zeki erkekler romantiktir!

Naif duyguları olan, duygularını dile getirme kabiliyeti kazanmış olan erkeklerdir. Tutkuları değerlidir, en önemli tutkusu olarak sizi seçtiğinde ise bu farkı yaşamamanız mümkün değil!

Böyle erkekler her zaman karşınıza çıkmaz, bulduğunuzda asla kaybetmemelisiniz.