Renkli gelin çiçeği modelleri

Renkli gelin çiçeği modelleri

Renkli gelin çiçeği modelleri

2016-2017 düğün sezonuna aylar kala, birbirinden farklı hazırlık gelin adaylarının karşısında. Elbette ki gelinlikler, ayakkabılar bu durumda önemli bir yere sahip olurken, aksesuarlar da birbirinden farklı tasarımlar ile sizlerin karşısına çıkacaktır. Bunların yanı sıra bahsettiğimiz aksesuarlardan olan renkli gelin çiçeği modelleri, son yılların en çok tercih edilenleri arasında.

Mekâna uygum seçim

Her ne kadar tek başına bir model olarak düşünülse de, elbette ki gelin çiçekleri mekân ile de bir uyum içerisinde olması düşünülebilir. Örneğin, ortamda eğer ki mevsimin düzeni yer alıyorsa, çiçeklerde de mevsim içerisinde bulunan çeşitlerden tercih etmek önemlidir. Arada birkaç farklı tonlarda çiçek kullanmakta farklı bir hava katabilir. Bu durumda renkli gelin çiçeği seçeceğiniz zaman çok çeşitli buket seçenekleri göz önüne getirilebilir.

Büyük buketler

Eğer ki gelinlik modeliniz, büyük bir çiçeğe uyum sağlayabilecekse, standarttan biraz daza uzak ölçülere sahip model tercih edebilirsiniz. Eğer ki gelinliğiniz, zarif bir balık kesim tasarımı ile sizlerin üzerinizde taşınıyorsa, yine zarif bir çiçek tercih ederek, uyum sağlayabilirsiniz.

Mor ve kırmızı

Son yıllarda renk seçimlerine şöyle bir göz attığımızda, mor ve kırmızı gelin çiçeği bir hayli tercih ediliyor gibi. Tabi ki aralarda beyaz güller de kendini hafiften gösterirse, gelinliğiniz ile kombin oluşturabilecektir. Böylelikle daha şık ve modern görünürken, saf ve temiz gelinliğiniz içerisinde oldukça hoş görüntüleri sergileyebileceksiniz.