Rahat erkeklerle nasıl başa çıkılır?

Rahat erkeklerle nasıl başa çıkılır?

Tavırları, cümleleri, her hareketi çok rahat olan erkeklere dikkat etmek gerekiyor. Bu rahatlığın arkasında nasıl bir neden yattığını keşfetmeniz önemli. Çapkın erkeklerin özellikleri arasında yer alan aşırı rahatlığın kadınların gözünde farklı bir nedeni daha var, iyi analiz etmelisiniz.

Rahat erkek neden bu kadar rahattır!

Farklı bakış açıları ile değerlendirebiliyor olmanız gerekiyor, erkeğin zaten çok rahat yetiştiğini ve büyürken kurallara yasaklara rastlamadığını bilmelisiniz. Erkek zaten rahat büyüyor, kadın karşısında tabiki rahat olacak. Ama aşırı rahatlığın nedeni ne olabilir?

Ya duygularına engel olamıyor, çok seviyor ya da sizden çekinmeyecek kadar önemsizsiniz! Her iki durumun da aşırı olması erkeğin tavırlarının aşırı rahat olmasına neden olmakta, bu ayrımı sizin fark etmeniz gerekir.

Rahat erkek aslında bir avantajdır!

Kadınlarla kolay iletişim kuran, kolay bir takım aşamalara gelen, duygusal olarak sizi hazırlamayı bilen erkeklerel yaşam aslında kolaydır. Çünkü kadının rolü kadında kalır. Çekingen, utangaç erkeklerle flörtün tadını çıkaramazsınız, sürekli acabalarınız olur. Ama rahat erkekler ne düşündüğünü ne hissettiğini hemen söyler, hemen belli eder.

Karşınızda rahat bir erkek varsa bu rahatlığın nedenini keşfetmeden flörtün bağlılığa geçmeyeceğini bilmelisiniz.