Pratik kadının hali başka!

Pratik kadının hali başka!

EN KOLAY SAÇ MODELLERİ.

Saçlarımızla her zaman uğraşmak istemeyiz,  zamanımız olmayabilir ya da maddi açıdan her zaman uygun olmayabiliriz. O zaman pratik her zaman her yerde uygulanabilecek saç modellerinden birkaç örnek vererek en kolay saç modelleri konusunda yardımcı olabiliriz.
Uzun saçlı olan bayanlar da günlük hayatta kullanacağınız model işte hayat kurtarıcı modellerden bir kaçı. Saçınızı ortadan ayırın bir taraftan başlayın bir tutam alın başınızın en tepesinden bu tutamı kıvıra kıvıra, saç ekleye ekleye arkaya doğru getirin ve tel toka ile sabitleyin, aynı şekilde diğer tarafı da döndüre döndüre arkaya kadar götürün arkada tel toka ile birleştirin arkada kalan saçınızı da düz bir şekilde bırakın. Yine aynı şekilde yaptığınız saçınızı arkadan at kuyruğu olacak şekilde bağlayın. Yine saçınızı at kuyruğu şeklinde bağlayın sıkı olsun bağladığınız saçı örün ve ördüğünüz düğümleri açarak kullanın emin olun çok güzel bir saç modeline sahip olacaksınız. Ördüğünüz saçınızı aniden özel bir yere gidecekseniz arkadan topuz yapın sıkı sıkı döndürün ki açılmasın tel tokalarla sıkıca tutturun açılmasın.
Günlük kullanımda dalgalı yapabilirsiniz bunu yapmak için maşa yardımıyla maşaladığınız saçları ellerinizle dağıtın ki daha doğal görünsün ve bir saç bandıyla hareket katabilirsiniz. Saçınıza taktığınız bandın arasından tutam tutam saçlarınızı geçirin ki arkada küçük bir topuz elde edebilirsiniz. Kısa saçınız var ise genelde örgülerden ya da maşadan küçük dalgalar yapın.