Platonik aşkınızdan kurtulun!

Platonik aşkınızdan kurtulun!

Belki de hiç söyleyemediğiniz ama hala aklınızdan gitmeyen platonik aşkınız için üzülmeye devam ediyorsunuz. Bilse belki bir şansınız olabilirdi ama bilmiyor. Bilmesi gerekseydi, evren size böyle bir şansı mutlaka verirdi. Ama vermedi. Çünkü yaşamanız gereken bir insan değildi.

Gerçek duygular karşılıklı olanlarıdır. Size kendinizi mutlu hissettiren, karşılık bulduğunuz duygular açılma cesaetini de verecektir. Eğer karşınızdaki insana bir türlü açılamıyorsanız, burada olmaması gereken bir şey var demektir. İçinizden geliyor ama cesaretiniz yoksa, bunun sizi yaralamasna izin vermeyin.

Söylediniz ama karşılık alamadınız! Bu da olabilir, birlikte yaşayacaklarınız sınırlı veya hiç yok demektir. Size kendisini açıkça ifade edecek ve size gerçek aşkı yaşatacak olan insanın hayatınıza girmesini bekleyin. Yaşamak istediklerinizi o güzel insana saklayın. Eski, üzen, negatif platonik aşkınızdan artık bir şekilde mental olarak kurtulmayı başarın. Çünkü hayat eski platonikleri bugün düşünecek kadar ucuz değil.