Pembe her yaşın rengi, doğru kullanmak önemli!

Pembe her yaşın rengi, doğru kullanmak önemli!

Kadınlar pembeyi çok sever ama gençlerin kullanmasının doğru olduğu gibi yanlış bir inanış var. Pembe, doğru kullanıldığında her yaşta tercih edilebilir. Pembenin tonlarını doğru seçmek gerekir, uçuk pembe her yaşın pembesidir. Fuşya, iddialı pembeler ise gençlere bırakılmalıdır. Pembenin mutluluk veren bir renk olduğunu kabul ediyoruz fakat kadınların pembeye olan ilgisinin altında ne yattığını öğrenmek gerekir diye düşünmeden duramıyoruz. Nedir kadınların pembe merakı? Sizce ne olabilir?

Pembe, duyguların rengidir!

Kadın detaycı, alternatifleri görebilen, duygusal bir canlıdır. Pembe ise bu duyguları destekleyen, hayal kurduran ve kalbi yumuşatan bir renk olarak kadının doğasına en yakın renktir. Kız çocuklarının pembeye olan ilgisi, kendilerini pembe tonları ile daha mutlu hissediyor olmaları bundandır.

Sırf yaşınız yüzünden bu güzel rengin enerjisinden kendinizi mahkum etmeyin. Pembenin iyileştirici, onarıcı gücünü hayatınızdaki pozitifliğini kaybetmeyin. Pembe hayatınızda her zaman olması gereken bir renk, pembenin modanın her döneminde kendine mutlaka yer bulmasındaki sır da tam olarak budur.