Parfüm seçimi nasıl olmalı?

Parfüm seçimi nasıl olmalı?

Stil sahibi kadınların sadece giyimlerine değil aynı zamanda parfüm seçimlerine de güvenmeleri gerekir. Her mevsimin ayrı, her yaşın ayrı parfümü vardır. Özellikle genç kızların sevdiği meyve kokularından 30+ yaş kadınları için çiçek kokularına geçme zamanı gelmiş demektir. Parfümünüz karakteriniz hakkında fikir verir, nasıl bir kadın olduğunuza karar vererek parfümünüz hakkında netleşebilirsiniz. 3 notalı parfümlerin kış döneminde tercih edilmesi gerekir.

Bahar kadını, 35+ yaş için öncelikle beyaz çiçekler ve misk tercih edilmelidir. Asla hafif kokular kullanılmamalıdır. Kadının yaşı, kullandığı parfümün kalitesini belirlemelidir. Bu yaş dönemi kadınlar için beyaz çiçekler, misk, oryantal kokular öneriyoruz.

Kış kadını 35+ yaş parfüm seçiminde yine meyvelerden uzak duruyoruz, çiçekleri tercih ediyoruz. Özellikle amber içeren ve orta notasında odunsu etkiler bırakan parfümlerin tam da bu yaş için ideal olduğunu düşünüyoruz.

Genç kızlar için yaz ve kış dönemlerinde meyve kokularının ideal olacağını biliyoruz. Ancak tarz sahibi her kadının her dönem kaliteli ürün tercih etmesi önemlidir.

Sahte replika ürünlerin cilt kanserine neden olduğunu bilmenizi ve orjinal parfümleri tercih etmenizi öneriyoruz.