O’nu yemek yerken tanıyın!

O’nu yemek yerken tanıyın!

Nasıl biri olduğunu anlamak için birlikte yemek yemeniz yeterli! Erkeği yemek yerken tanımanız için bilmeniz gereken sırları bu haberimizde bulabilirsiniz. Sadece k  a d ı n l a r d ü n  y a s ı takipçilerine özel! Kadının en büyük avantajı nasıl bir erkekle birlikte olduğunu bilmektir, erkekler kendilerini anlatmaya bayılırlar ama unutmayın, anlattığı gibi değil, göründüğü gibidirler! Erkeklerin yalanlarına, olmadıkları biriymiş gibi görünme çabalarına aldanmayın!

Sabırsız mı? Hızlı mı yiyor?

Erkeğin karakterini ortaya çıkaran en belirgin şey yeme şeklidir. Hızlı yiyorsa ve yerken sizinle konuşmadan, nefes almadan yiyorsa anlayın ki aceleci. Sinirli ve agresif biri. Henüz size karşı böyle davranmaya başlamamış olabilir, ama bilin ki yakındır..

Bardağı tutuşu, çatalı kaşığı bıçağı kullanışı kültür seviyesinin habercisi

Rol yapamayacaktır emin olun! Çünkü gerçekten acıkmışsa ve yerken sizin yanınızda olduğunu dahi unutuyorsa hemen o erkeğin masasından koşarak uzaklaşın! Yeme şekli ile size kendini açıkça ortaya koyuyor, bunu engelleyemez!

Görmezden gelmeyin, her hareketini değerlendirin. Garsonlara davranış şekli, bahşiş veriri, valeye tavrı vs bunlar çok önemlidir. Sizi iyi bir yere mi götürüyor, mekanı seçme işini size mi bırakıyor veya vasat bir yerde misiniz?

Tüm bunları değerlendirin, birlikte 2 saat yemek yiyor olmanız her sorunun cevabıdır!