Nişan telaşında güzelliğinizden taviz vermeyin

Nişan telaşında güzelliğinizden taviz vermeyin

Nişan saç modelleri

Bir bayanın nişanı için en çok önem vermesi gereken şey saçlarıdır. Çünkü nişanda saçlar yüz ön plandadır. Çünkü düğünde gelinin başında duvak var, kınada da pulluk falan olduğu için saçın belli bir kısmı ön planda oluyor fakat nişanda öyle değil. Bu yüzden nişanda saçınıza karar vermeniz için çok önceden hazırlıklara başlamalısınız. Tüm modellere bakarak değerlendirmeler yaparak bir sonuca varmalısınız. Eğer nişan günü saç modelinize karar veremediyseniz o gün sizin için çok büyük bir sıkıntı olacaktır. Ama ben şu nişan saç tarzının elbiseme ve yüzüme gideceğini düşündüm beni tamamlayacağına inanıyorum diyerek giderseniz ne siz sorun yaşarsınız nede kuaförünüz sıkıntı yaşar. Bu yüzden ne istediğinizi bilerek giderseniz kuaförünüze gününüz harika geçer.

Nişan için saçınıza karar verirken neye dikkat edilmeli

Nişan için saç modelinize karar verirken çok fazla abartıdan kaçınılmalıdır ve aynı zamanda konuklarınızın size hayran bıraktıracak zarif bir görüntüye sahip olmanızı sağlayacak nişan saç modelleri tercih edilmelidir. Bunun için saç modelinize karar verirken elbiseniz ve nişan yeriniz de çok önemlidir ve bunlarda göz önünde bulundurularak tercih edilmelidir. Nişan için bu sene en popüler saç modeli ensede topuz modelleridir fakat tüm bayanlara yakışmayabilir. Bu yüzden kararlar seçimler önemlidir.

Nişanda saçlar topuz mu olmalı yoksa açık mı bırakılmalı?

Birçok kişi nişanda saçını nasıl yapacağına karar verirken kıyafetini göz önünde bulundurarak karar vermektedir. Eğer elbiseniz sırt dekolteli ise saçlarınızı topuz yaparsanız sizin için daha iyi olur elbise kendini de göstermiş olur. Çok hareket edecek oynayacak biri iseniz nişan saç şeklinizin toplu olmasında yarar vardır. Açık saç çabuk kendini salar ve buda güzel bir görüntü oluşturmaz. Lütfen bunlara dikkat ederek saç modellerimizi belirleyelim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ