Mutluluğu birbirinizde yakalıyorsanız şanslısınız!

Mutluluğu birbirinizde yakalıyorsanız şanslısınız!

İlişkilerin en büyük problemi mutluluğu birbirlerinde aramaya olan inançlarını kaybeden insanlardır. Birbirini keşfetmiş olan, keşfedecek şeylerin kalmadığını düşünen artık birlikte sıradan şeyler yaşayan insanlar ilişkinin heyecanını kaybeder. Hayatı birlikte rölantye alma şansını ellerinden kaçırırlar. Oysa birbirini seven insanların birbirinden bıkma, sıkılma gibi bir lüksü olabilir mi? Yaşanılan her an bir armağandır, bu armağanı da en iyi şekilde değerlendirmek gerekir. Bu şekilde düşünerek hareket edilmesi gerekirken birbirinden sıkılan, bunalan, birbirini yok sayan çiftlerin mutluluğu birbirlerinde bulmasını nasıl bekleyebiliriz ki?

Eşiniz sizden sıkıldığını söylüyorsa iki yol var demektir!

Bunlardan biri kalmak, diğeri gitmek. Eğer kalacaksanız mücadele edeceksinizdir. Gidecekseniz de bunun hakkını vermelisiniz. Oturup konuşun, hangisi daha cazip geliyor? Her ikisinin de hakkını vereceğinizi düşünerek karar verin.

Kalmaya karar vermek yürek ister!

Emek vermek, birlikte yeniden keşfetmek gerekir. Birlikte yaşayacaklarınızın bitmediğini düşünüyorsanız denemeye değer. Ama hakkını vereceğinize söz vermelisiniz!

Gitmeye karar veriyorsanız..

Geri dönüşü olmayacağını, dürüstçe tamamen bitireceğinizi bilerek gidin. Aklınız kalıyorsa tekrar düşünün. Çünkü hiç kimsenin zamanını çalmaya hakkınız yok, bu yıllardır birlikte olduğunuz insan için de geçerli.