Mutlu kadın erkeğin eseridir!

Mutlu kadın erkeğin eseridir!

Mutlu kadın, manevi olarak ilgiye doyan ve beklediği sevgiyi alan kadındır. Kadını mutlu etmenin yolu pahalı hediyeler almaktan geçmez, kadın sadece ve sadece gerçek ilgi ile mutlu olacaktır. İlgi, kadının son derece hoşuna gider, gerek gördüğü tek şeydir. İlgisiz bir erkeğin karşısında hangi kadın olursa olsun asla mutlu olmayacaktır. İlgisiz erkeğin karşısındaki kadın, ilgiyi hak etmeyen kadın değildir. Hak ettiği sevgiyi ve ilgiyi bulamamış olan kadındır. Önemli bir detay, erkeğin bu konuda yapabilecekleri de sınırsızdır.

Erkekler egolarının uşağı, kadınlar ilginin delisi!

İlişkilerde yaşanan sorunlar arasında öncelikli olarak bu problem yaşanır, erkekler ve kadınlar arasındaki bu ilgi ve beklenti eksikliği her zaman için karşılanamaz şekildedir. Çünkü erkek, işine geldiği durumlarda kadına istediği ilgiyi verir. Mutlu bir kadın gördüğünüzde, bu mutluluğun hayatındaki erkeğin eseri olduğunu hemen anlarsınız.

Hayatınıza sizi mutlu etmek için çaba sarf eden, ilgi gösteren, duygu dünyanızda yer eden erkeklere yer vermelisiniz. Çünkü erkek, sevdiği kadına böyle davranır. Sevdiği kadın olmadığınız bir erkeği hayatınıza almamalısınız.