Mutlu bir ilişki için

Mutlu bir ilişki için

Eğer mutlu olmayı ön planda tutuyorsanız sağlıklı bir ilişkinin siz ne getireceğini, sağlıklı bir ilişkinin ilk şartlarından birini kişilerin bunu istiyor olması gerektiğini bilmenizi istiyoruz. Beklentinizi karşılayacağından emin olduğunuz insanla bir yola çıkmalı, hayatınızı bu anlamda değiştirecek güce sahip olan kişileri hayatınıza almalısınız. Dikkat etmeniz gereken detaylardan bir diğeri de sizden ne beklenildiğidir. Sağlığınız, psikolojiniz nezdinde verebileceklerinizi sizden beklenenlerle kıyaslamanız ve bu anlamda yeniden bir değerlendirme yapmanız gerekir.

Dikkat edilmesi gerekenler

Ailelerin uyumuna dikkat etmeniz gerekir, çünkü her ne kadar ailesi ile evlenmiyor da olsanız evlendiğiniz kişiyi yetiştiren aile ile sizi yetiştiren aile arasında pozitif uyumlu detaylara sahip olmanız, kuracağınız yuvanın mutlu bir yuva olması için önemli olduğunu fark etmelisiniz.

Neden daha mutlu olamıyorsunuz?

İlişkide dikkat etmeniz gereken önemli detaylara gereken önemi vermediğiniz için mutlu olmayı beklemeyi seçtiğiniz için mutlu olamıyorsunuz. İlişkilerinize yeni bir gözle bakmayı deneyin, mutluluk peşinden gelecektir.