Mükemmel erkek var mıdır?

Mükemmel erkek var mıdır?

Kadınların en büyük beklentisi mükemmel erkektir. Ancak böyle bir erkeğin olup olmadığını gerçek hayatta bilmek zor. Çünkü beklentileri karşılayan erkekler sorunlu tipler olabiliyor. Son derece yakışıklı, sohbeti güzel, karizmatik erkeklerin maddi problemleri olduğu için ikinci plana çıkarıldığını biliyoruz.

Her şeyi tamam ama;

İşte bu ama kelimesi kadınların erkekler için çok fazla kullandığı bir kelime. Erkekler kusursuz olmaz, kadınların kusursuz olmadığı gibi. Ancak mükemmel erkek öncelikle kadınların duygularına hitap etmeyi bilen erkektir diyebiliriz. Bu erkeğin tanımını yapabilmek için öncelikle kadını tanımak gerekir. Çünkü her kadın için farklı mükemmel erkek vardır.

Büyük bir kısım erkeğin maddi olarak güçlü olmasını bekler. Daha büyük bir kısım da psikolojik olarak güçlü olmasını bekler. Her iki durumda da erkeğin güçlü olması beklenir.

Fiziken göze hitap eden erkeklerle çirkin erkekler arasında ciddi bir karakter farkı vardır. Kendine güvenen ve güvenmeyen insan arasındaki fark olarak görebileceğiniz bu ayrım, kadınların dikkatinden çoğu zaman çıkar. Çünkü kadın erkeğin görünüşünden çok karakterine ve maddi gücüne değer verir.

Çalışıyor olmak, kazanıyor olmak bir erkeğin en büyük gücüdür. Bu güç kadın karşısında artı bir değerdir. Mükemmel erkek öncelikle işinde gücünde olan erkektir diyebiliriz.