Modern bindallı modelleri

Modern bindallı modelleri

Modern bindallı modelleri

Nişanlık ve bindallı tasarımları, genel olarak klasik desenlere sahip olan ürünlerden ibaret diyebiliriz. Aslında bunu derken, birbirinden farklı modern bindallı modelleri de sahip olabilecekleriniz arasında olmaktadır. Günümüz şartlarına uyarlanmış bu tasarımlarda, yine eski motifler ve desenler yer alsa da, kumaş seçenekleri, kesim detayları ile gayet şık ve modern üretimler ortaya çıkmıştır.

Prenses bindallı

Gelinlik modellerinde olduğu gibi, bindallı modelleri arasında da prenses tasarımlar bir hayli ilgi çekiyor. Kapalı yaka seçeneği ile sırt ve göğüs dekoltesi olmayan, kollarında transparan kumaşlar kullanılarak kapama yapılmış, ana renk olarak kan kırmızısı ve üzerine gold tonlarda işlenmiş desenler sizlere güzel bir görünüm sunabilir. Prenses kesim detayı ile geniş bir alana sahip olan bu tasarım, tarlatan kullanılarak bir gelinliği yansıtmışta diyebiliriz. Biraz daha sade olan tasarımlar ise şu şekildedir.

Düz kesim

Kesim detayı düz ve kalıbı dar olan bir tasarım, her en kadar yine işlemelere sahip olsa da, çok fazla abartılmadığından düz ve sade modeller arasında olabilir. Göğüs kesimleri dar olurken, yine bel kesim detayı da dar kalıp olarak üretilmiştir. Etek detayları ise kabartılmış olarak tül kumaşlar kullanılmıştır. Kumaş üzeri ufak taş detayları şıklığınıza yenilerini katacak olurken, en modern bindallı olarak tercih edilebilir. Tabi ki sadece kırmızı değil, yeşil ve mavinin tonlarında da büyük bir renk kartelasına mevcuttur diyebiliriz.