Mobilya Modelleri ve Fiyatları

Mobilya Modelleri ve Fiyatları

Günay Mobilya, Yatak Odaları, Yemek Odaları, Koltuk Takımları ve TV Üniteleri modelleri yanı sıra, Yatak ve Baza setlerinin de satışını yapıyor. Modern mobilya modelleri, klasik mobilya modelleri ve avangart mobilya modellerine ait tasarım çalışmalarını sürekli devam ettiren Günay Mobilya, yılların tecrübesini %100 müşteri memnuniyeti ile birleştiriyor. Müşterilerinin istekleri doğrultusunda çeşitli fonksiyonlara sahip ürünler ortaya koyuyor. Yataklı ve sandıklı koltuk takımlarından, bazalı karyolaya sahip yatak odaları, açılabilir yemek masasına sahip yemek odaları ve çeşitli ölçülerde TV üniteleri üretiyor. Ortopedik yataklar ve çelik bazalar ile de uyku konforunu en üst düzeye çıkarıyor.

 

 

Yatak Oda Mobilya Modelleri ve Fiyatları

 

Yeni yatak odası trendlerinde, diğer mobilya modellerinde de olduğu gibi fonksiyonellik ön plana çıkıyor. Avangart, Modern ve Klasik Yatak Odaları tasarımları bu sene de fonksiyonel çözümlerle üretiliyor. Yüksek ayaklı bazalı karyolalar, yanları açılır şifonyer modelleri, kitaplıklı başlıklar, aydınlatmalı ve çok raflı gardıroplar bu senenin öne çıkan yatak odası mobilya modellerinin içerikleri. Yatak odası takımlarında bu sene krem, sedefli krem, ceviz ve meşe renkleri öne çıkan renkler arasında. Geçen sene büyük çıkış sağlayan country mobilya modelleri bu sene beklenen ilgiyi göremiyor.

 

Yatak odası fiyatları ise kullanışlı ve garantili bir ürün, 2.300 TL civarındaki fiyatlar ile başlıyor. Burada dikkat edilmesi gereken hususlar takım içerisindeki parçaların eksiksiz olup olmadığı, firmanın güvencesi, firmanın kaç yıllık olduğu ve tabi ki ödeme koşullarının uygunluğu.

 

avangart-koltuk-salon-takimlari

 

Koltuk Takımları ve Fiyatları

 

Koltuk takımı modelleri ise yataklı ve alt bazalı modeller yine en çok tercih edilenler arasında. Bunu yanında yüksek ayaklı oturma grupları tercih sebeplerinden biri. Avangart, Klasik ve Modern koltuk takımı modelleri fiyatları 2.300 TL civarından başlayan fiyatlar ile satılıyor. Koltuk takımı fiyatlarında en etken sebepler kullanılan malzemelerin kaliteleri. Özellikle koltuk takımları ürünlerinde Avrupa E1 standartlarına uygun kaliteli malzeme kullanılan firmaları tercih etmeniz hem sağlığınız açısından iyi olacak hem de ürünün uzun yıllar dayanmasını sağlayacaktır. Ayrıca koltuk takımı modelleri bakarken yerli dokuma kumaş kullanımı olup olmadığını sormanız menfaatinize olacaktır.

 

yemek-odalari-fiyatlari-modelleri

Yemek Odası Takımları ve Fiyatları

 

Yemek odası modellerinde bu senenin trendleri kolay açılabilir masalar, fonksiyonel konsollar ve aydınlatmalı vitrin ve gümüşlükler öne çıkıyor. Kumaş sandalyeler ve kumaş bank oturma elemanları birlikte sıklıkla kullanılıyor. Yemek masası modellerinde kolay açılıp, büyeyebilen mekanizmalar tercih sebepleri arasında. Yazımızın başında da bahsettiğimiz E1 normlarına uygunluğuna dikkat edilmesi, yemek odası modellerinde de gerekli. Yemek odaları da 2.000 TL civarında başlayan fiyatlarla yükselişe geçiyor.

 

TV Üniteleri de bu sene konsol yerine tercih edilme oranı yüksek ürünlerden. Yemek masası, tv ünitesi ve birkaç aksesuar ile şık ve kullanışlı yemek odaları dekorasyonuna sahip olabilirsiniz.

 

Ev dekorasyonunda önemli diğer konulardan biride köşe takımları. Küçük ev dekorasyon örneklerinde sıklıkla karşılaştığımız bir oturma grubu çözümü. L koltuk modelleri ile hem kullanışlı hem de pratik çözümler ürebilirsiniz.

yatak-odalari-fiyatlari-modelleri

 

 

Neden Günay Mobilya?

 

Günay Mobilya yaşadığınız mekanlara anlam katabilmek adına 38 yıldır mobilya modelleri üretiyor. Kalite, estetik, konfor ve zarafetinden hiç taviz vermeden çalışıyor, üretiyor, sunuyor. Sektörün en usta ellerinden üretilen ürünler  ve yine en iyi uluslararası markaları da  “Günay Mobilya” kalitesiyle mekanlara taşıyor. Estetiğe olan sadakati ve kusursuz hizmet anlayışı, Günay Mobilya markasını yıllardır ayakta tutuyor.

 

Mobilya satın alırken birçok önemli noktaya dikkat edilmelidir. Özellikle internet ortamında eksik parçalı ürün satışı çok yaygındır. Bunun yanı sıra taklit ürünler, satış sonrası hizmeti olmayan firmalar, aracı firmalar gibi birçok müşteri aleyhine çalışan firmalar bulunmaktadır. Günay Mobilya 38 yıldır İstanbul Bayrampaşa’da bulunan mağazası ile ürünlerini müşterileriyle buluşturuyor. Beğendiğiniz ürünleri birebir, dokunarak görebilme şansı sunuyor. Üstelik mağazadan yapılan mobilya alışverişlerinde 12 ay vade farksız taksitlendirme imkanı sunuyor. İstanbul ve çevre illere ücretsiz kargo ve montaj hizmeti verirken, tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo olanağı sağlıyor.

 

Ürün Yelpazesi

 

En yeni mobilyalar, en uygun fiyatlarla Günay Mobilya internet sitesinde satışta. Yatak odaları, yemek odaları, koltuk takımları, l koltuklar, tv ve duvar üniteleri %50’ye varan indirimlerle satışa sunuluyor. Üstelik 12 ay taksitlendirme imkanı ile. Avangart mobilya modellerinden, modern mobilya modellerine ve klasik mobilya modellerine uzanan yüzlerce ürünü inceleyip, mobilya fiyatlarını görebilirsiniz.

 

Müşteri Memnuniyeti

 

Günay Mobilya, 1978’ten bu yana 38 yıllık sektörde kalabilmesini müşteri memnuniyetine bağlıyor. Tüm ürünlerinde sunduğu iki yıl garanti, ödeme koşullarında indirimli fiyatlar ve esnek ödeme planları ile müşterilerine tam güven ve memnuniyet sağlıyor. Ürünlerinin tamamı ISO 9001, TSE ve UKAS Yüksek Kalite belgeleri ile tescillenmiştir. Her yıl mobilya modellerinin modasını uluslararası mobilya trendlerine göre belirleyen Günay Mobilya, yılların tecrübesinin verdiğin kalite standartı ve ekonomik fiyatlandırma politikası ile müşterilerinin beğenisine sunuyor. Günay Mobilya İstanbul Bayrampaşa’da bulunan 800 m2’lik mağazasında ürünleri birebir inceleme fırsatı sunuyor. Telefon: 0212 613 0 556 Sosyal ağlarda Facebook ve Instagram’da @gunaymobilya kullanıcı adıyla takip edebilirsiniz.