Mezuniyet makyajı nasıl olmalı?

Mezuniyet makyajı nasıl olmalı?

En gözde, en şık, en göz alıcı makyajı yapmak değil amacınız size en yakışan makyajı yapmak olmalıdır. Abartıdan son derece uzak, naturelliğinizi koruyan ve yaşınıza yakışan şekilde mezuniyet gecesine hazırlanmalısınız. Genç kızların tercih edeceği şifon elbiseler mezuniyetin en şık kızı olmak için yeterlidir. Ağır abiyelere bürünmenin ve yaşınızın çok üzerinde hareket etmenizin mezuniyetiniz için fiyasko olabileceğini unutmayın.

Bir gecede büyümezsiniz!

Kendinizi kandırmayın, yaşınıza giden modellere bakarak karar verin. Özel bir gecenin aklınızda unutulmaz anılarla kalacağını ve bu gecenin en şık değil ama en iyi hisseden kızı olmanız gerektiğini anımsayın.

Mezuniyet için tercih edeceğiniz makyaj 2016 bahar trendine uygun olmalı. Toprak tonları kullanılarak yapılan makyaj yaşınız için de soft rujlarla tamamlandığında gerçek ideal görünüme kavuşabilirsiniz. Ağır makyaj yaparak yaşınızı olduğunuzdan daha büyük göstermenize gerek yok. Etrafınızda yaşıtlarınız olacağı için kendiniz gibi olmaya özen göstermelisiniz.

Önerimiz makyaj konusunu hafif tutmanız, ama ayakkabı ve çanta için istediğiniz kadar abartabilirsiniz!