Meyvelerle yapılan pratik bakım kürleri!

Meyvelerle yapılan pratik bakım kürleri!

Kendine bakmayı seven kadınların her zaman özel kürler hazırlayabileceklerini biliyoruz. Evde bakım yapmayı seven kadınlara özel tariflerimizle kadınlar dünyası ziyaretçilerine özel alternatifler sunmak istiyoruz. Bizi takip ederek güzelliğiniz için yeni yollar öğrenebilirsiniz!

Muz ve bal ile cildinizi gençleştirin!

Cildinizin sert, kuru olmasından şikayetçi iseniz öncelikle ihtiyacınız olan tek maske bal ve muz! Orta boy bir muzun yarsını çatalın tersi ile ezin, bir çay kaşığı kadar bal ekleyin. Karıştırın, krem kıvamına getirdiğiniz karışımı göz çevreniz ve dudak çevrenizi dışarda bırakarak yüm yüzünüze uygulayın. Dekolteniz ve ellerinizin üst kısmı için de gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Cildinizin ihtiyacı olan nemi alacağından şüpheniz olmasın.

Mükemmel bir yumuşaklık kazanan cildiniz görünüm itibari ile ışıldamaya başlayacak! Sade su ile durulayın, kozmetik kullanmayın. Haftada iki kere bu maskeyi uygulayarak nem ihtiyacını karşılayabilirsiniz.

Meyvelerle bakımda en önemli ürün kiraz!

Kiraz hem mevsiminde hem de tüm yıl boyunca kullanmamız gereken bir meyve. Çekirdeklerini çıkararak dondurucuya atmamız gerekiyor! 12 tane kirazı dondurucuya atın, tüm yıl cildinizi en iyi şekilde onarın! Kiraz, cildi onarıcı etkiye sahip mükemmel bir meyvedir. Kirazlı cilt maskesini yapmak da bir o kadar pratik, bir o kadar kolay!

Kirazı limonla birlikte kıyın, karışım sıvı. Bunu pamuk yardımı ile temiz cildinize uygulayın. 10 dakika bekletin ve durulayın. Bir kiraz ve 4 damla limon yeterli! Cildinizin sivilce lekelerinden kurtulması, gözeneklerin sıkışması, gençliğin devam etmesi için her ay bir kere bu maskeyi yapmanız yeterki!