Limonlu su doğal ağrı kesici

Limonlu su doğal ağrı kesici

Ağrı kesicileri fazlaca tüketmenin zamanla duyma problemlerine neden olduğunu ve bu nedenle bağışıklık kazanılmaması gereken bir detay olduğunu bilmelisiniz. Doğal ağrı kesici olarak limonlu suyun hem toksinlerden kurtulmanıza hem de ağrılardan kurtulmanıza imkan verdiğini bilmelisiniz. Limonu kabuklerı ile birlikte kullandığınızda mutlaka daha fazla etki sağlayacaktır. Limon içerisinde yer alan vitamin ve minerallerin özellikle karbonatlı suyla birlikte yani alkali su ile birlikte kullanıldığında son derece etkili olduğunu biliyor musunuz?

Günlük rutin ağrılarınız varsa, kendinizi daha dinç ve zinde hissetmek istiyorsanız öncelikle limonu hayatınıza almanız gerekir. Limon kullanarak yaşam kalitenizi arttırabilir, ağrılarınızdan bir şekilde kurtulmayı üstelik kimyasal almada ağrılardan kurtulmayı başarabilirsiniz.

Düşük tansiyonu olanlar ve şekeri olanlar için zararlı

Limon şekeri yükseltir, tansiyonu düşürür. Bu nedenle tansiyon ve şeker hastası olan kişilerin bu kürü uygulamaması gerekir.

Her sabah kahvaltıdan 10 dakika önce limonlu karbonatlı su tüketin, gün boyu içtiğiniz her suyunuzun içerisinde bir parça limon olsun. Gündelik ağrılarınızın, baş ağrısı ataklarınızın azaldığını fark edeceksiniz.