Limon ve yeşil elma mucizesi

Limon ve yeşil elma mucizesi

Sağlık kazanmak için ne içtiğinize dikkat etmeniz gerekir. Bu dönem yeni akım kendi suyunu kendin yap sloganına sahip. Çalışan kadınların iş yerinde hazır içecekler veya çay tüketerek kendilerine kötülük yapmasını istemiyoruz. Her kadının kolaylıkla yapabileceği ve su içmeyi kolaylaştıran bir uygulamadan söz etmek istiyoruz. Bol bol su tüketmek ve aynı zamanda sağlık kazanmak için elinizden geleni yapmalısınız, pratik uygulamalar da buna dahil!

Limon ve elme bir arada mükemme bir tat!

Büyük bir cam kavanoz edinmelisiniz, 1 litrelik cam kavanozlara özellike meme kanseri ile mücadele için üretlilen pembe kapaklı şişelerden temin etmenizi öneriyoruz. İçerisine yarım elma ve yeşil limon dilimleri koyabilir, bol soğuk su ile akşamdan hazırlayabilirsiniz. Gün içerisinde suyu tazeleyerek 2,5 litre kadar tüketebilirsiniz.

Gençlik iksiriniz olacak!

Toksinlerden kurtulmak, bağışıklık sisteminizi güçlendirmek için öncelikle suyunuzu bol tüketmeli ve elma, limon gibi meyvelerle eğlenceli bir şekilde süsleyebilirsiniz. Suyun istediğiniz aromaya sahip olması ve bunun kimyasal içermeden, raf ömrü uzatan her türlü zararlı maddeden uzak bir şekilde hazırlanıyor olması önemlidir. Sağlığınız için bu alternatifi denemenizi ve gün içerisinde bol bol tüketmenizi öneriyoruz.

Sadece suyunuzda değil, yeşil çayınızda da elma ve limon tercih edebilirsiniz.