Lazer epilasyon sağlıklı mı?

Lazer epilasyon sağlıklı mı?

Lazer epilasyon türleri arasında yaz döneminde de uygulanabilir olan Diodlazer son derece sağlıklıdır çünkü leke yapmaz. Yazın güneş ışığı ve deniz lazer uygulaması sonrası problem yaratabilir. Cilt lekelerine neden olabilir. Cilt lekelerinden uzak durmak için öncelikle lazer epilasyon uygulaması türü konusunda ve zamanı konusunda dikkat etmek gerekir.

En iyi dönem Ekim!

Tüm yıl uygulama yaptırmak için uygun değildir, Ekim Nisan ayları arası lazer uygulaması için idealdir. Güzelliğiniz ve sağlığınız için önemli bir detay olan istenmeyen tüy problemi mutlaka sağlıklı bir şekilde çözümlenmelidir. Çünkü çeşitli cilt sağlığı sorunlarına yol açabilen bu uygulama, doktor kontrolünde yapılma zorunluluğuna sahip.

Uygulama merkezlerinin aynı zamanda sağlık kuruluşu olması zorunluluğu vardır. Uygulama uzman doktor tarafından yapılmalıdır.

Lazer uygulama kimlere yapılır?

Lazer uygulama 18 yaşını dolduran her bireyin istenmeyen tüyler için kalıcı ve sağlıklı çözüm bulma beklentisini başarı ile karşılamaktadır. Son derece etkin bir çözüm olan lazer uygulaması ile istenmeyen tüylerden kurtulabilirsiniz.

Her tüy tipi için uygulanabilir mi?

Açık renk cilt ve koyu renk tüyler için uygulanabilir. Kızıllar için çözüm vermemektedir.