Lazer epilasyon evde uygulanır mı?

Lazer epilasyon evde uygulanır mı?

Güzellik merkezlerinde son derece pahalı bir uygulama olarak satın alınan ama gelişen teknoloji sayesinde her birimizin evde de uygulayabileceği bir bakım olan lazer epilasyon, sağlıklı ve tercih edilebilir bir yöntemdir.

İstenmeyen tüylere sonsuza dek veda edin!

Evde uygulama aletlerinin fiyatları bin tl ile 1.600 tl arasında değişiyor. Memnun kalan kişi çok fakat cilt renginiz ve kıl tipiniz burada etken. Örneğin esmerlerde daha çok işe yararken açık tenlilerde daha az işe yarıyor. Çünkü lazerin kılı ciltten ayırt etmesi gerekiyor. Açık tenli kişilerin kılları da açık renk olduğu için lazer tam etki sağlamıyor. Kızıllarda ise hiç bir lazer epilasyon yöntemi işe yaramıyor. Kılı görmüyor.

Evde uygulamada bir diğer önemli detay, aldığınız ürünün atış kapasitesi bittiğinde bunu ücretsiz olarak marka bayilerinden doldurabiliyor olmanız. İçindeki atış sayısına bağlı değilsiniz.

Güzellik merkezlerinde tüm vücut için ödediğiniz paket fiyatın yarısına evde epilasyon aleti alabilirsiniz. Böylelikle özel bölge dahil utangaç insanlar için yabancılara uygulama yaptırma problemini de ortadan kaldıran evde epilasyon aletleri, son dönemde kadınların güvenle kullandığı alternatifler arasında yer alıyor.