Küçük Esnaf Filmiyle Gülmeye Doyacaksınız !

Küçük Esnaf Filmiyle Gülmeye Doyacaksınız !

Sinemada en sevdiğiniz film türü komedi ise size önerebileceğimiz yeni filmlerden biri Küçük Esnaf izle olacaktır. BKM Tiyatro oyuncularından İbrahim Büyükak ve Zeynep Koçak’ın senaryosunu yazdığı Küçük Esnaf filmi, geçtiğimiz haftalarda vizyona girdi. Tiyatronun yanı sıra reklam filmlerinde ve televizyon programında da karşımıza çıkan İbrahim Büyükak, başarısını bu filme de taşımayı başarmış. Çok Güzel Hareketler Bunlar isimli televizyon programıyla hayatımıza giren Büyükak, Zeynep Koçak ile birlikte yazdığı skeçlerle uzun süre izleyiciyi gülme krizine sokmuştu.

Bu başarıyı Küçük Esnaf hd izle filminde de devam ettiren ikili, izleyiciye keyifli vakit geçirme garantisini veriyor. Başrollerinde İbrahim Büyükak, Gupse Özay, Zeynek Koçak, Cengiz Bozkurt’un yer aldığı film, izleyiciyi argodan uzak keyifli bir aile komedisi ile buluşturuyor. Küçük Esnaf filminde konu derli toplu hazırlanmış. İzleyiciyi yoracak, kafa karıştıracak repliklerden uzak tam bir aile komedisi olmayı başarmış.

Filmde İbrahim Büyükak, Berhudar isimli bir mahalle çilingirini canlandırıyor. Kendi halinde çalışan bu küçük esnafın annesi küçük yaştayken hayatını kaybetmiş. Annesinin kaybından sonra babası tarafından da terk edilen Berhudar, kendi halinde küçük ama mutlu bir hayat sürdürüyor. Sessiz sakin bir şekilde yaşamaya devam eden Berhudar, mahallenin en güzel ve en havalı kızı Burcu’ya aşıktır ancak ona bir türlü duygularını ifade edemez. Burcu’yu uzaktan izleyerek ve işiyle ilgilenerek yaşayan Berhudar bir gün aldığı iki haberle yıkılır.

Berhudar’ın uzun zamandır aşık olduğu Burcu bir başkasıyla evlenmek üzeredir. Bu acıyı derinden yaşayan küçük esnaf birde kendisini terk edip giden babasının ölüm haberini alır. İki acıyla baş etmeye çalışan Berhudar asıl başına dert olacak olaydan habersizdir. Talihsiz adamın babası ölmeden önce mafyadan borç para almış ve ödeyemeden hayatını kaybetmiştir.  Tabii haliyle babasının bütün borcu Berhudar’a kalır.  Berhudar, acılarını unutamadan mafya ile karşı karşıya kalır. Arkadaşlarıyla bu borçtan kurtulmak için bir dizi plan yapan küçük esnaf, her seferinde hüsranla karşılaşır. Mafya ile karşı karşıya kalan Berhudar, bu işin içinden nasıl çıkacak? Eğlenceli bir gün geçirmek ve çok gülmek istiyorsanız, Küçük Esnaf Tek Parça izle filmini seyredebilirsiniz.