Konuşmayı sevdiğiniz insan özeldir!

Konuşmayı sevdiğiniz insan özeldir!

Eğer ne konuşalım diye düşünmüyorsanız, düşüncelerinizi saklama gereği duymuyorsanız, hayata karşı bakışınız aynı ise, ortak düşüncelere sahipseniz her zaman doğru insanla birlikte olduğunuzu düşünürsünüz. Çünkü doğru insanla birlikte olmak böyle birşeydir. Kendinizi zorlamazsınız, hiç bir şey için mecbur hissetmezsiniz. Hayat kaliteniz birbirine yakındır. Vaktin nasıl geçtiğini anlamazsınız, vakti en iyi şekilde değerlendirirsiniz. Çünkü birlikte olmaktan keyif alırsınız, aldığınız keyif size yansır.

Gülüşünüz, bakışınız değişiyorsa!

Birbirinizi düşünmeden duramıyorsanız, aklınıza geldiğinde gülümsüyorsanız, konuşurken gülüşünüz bakışınız değişiyorsa gerçek duyguları yaşıyorsunuz demektir. Hayatı tanıyan, kendini bilen ve ne istediğinin çok fazla farkında olan herkesin öncelikle yaşamdan ne beklediğini de bilmesi gerekir. Yaşamdan bekledikleri ile hayatın ona getirdikleri farklı olsa da, seçimleri ile mutlu olmayı başarabileceğini bilmelidir. Doğru sevgili ile birlikte olduğunuzda sınırsız yaşadığınız duygularınızın size mutluluk olarak geri döndüğünü görebilirsiniz.

Aklınızı başınızdan alıyorsa tamamdır!

Duygularınızı engelleyemiyorsanız, aklınızı başınızdan almasının önüne geçemiyorsanız, hissettiklerinizi bir türlü düşünmeden duramıyorsanız doğru insanı bulmuş olma ihtimaliniz yüksek.

Sizi sosyal hayatına alıyorsa, arkadaşları ile tanıştırıyorsa, sizinle sosyalleşiyorsa çekinmiyorsa korkmadan ilerleyebilirsiniz.