Kolpaçino 3 izlemek için sinemaya gitmenize gerek yok!

Kolpaçino 3 izlemek için sinemaya gitmenize gerek yok!

Türk sinemacılarının yapmış olduğu en başarılı komedi filmleri arasında üst sıralarda yer alan ve kendine has bir fan kitlesine sahip olan Kolpaçino serisi, 11 Mart tarihinde vizyona giren üçüncü filmiyle hayranlarını heyecanlandırmayı başardı. Serinin yeni filminin çıkması için yapımcılara sürekli olarak taleplerini ileten bu genç kitle, kolpaçino 3 izlemek için sinema salonları önünde uzun kuyruklar oluşturmaya başladı bile. Serinin ilk filminde yer alan kumarhane sahnesi, aradan yıllar geçmesine rağmen halen daha beğeniyle izleniyor. Ganyotçu, Sabri Abi, Tayfun ve Ekrem Abi gibi birbirinden renkli karakterler; kolpaçino 3 full izleyenlerin unutulmaz derecede eğlenceli dolu anlar yaşamalarını sağlamıştı.

Şafak Sezer’in canlandırdığı Özgür adındaki karakterimiz bu filmde de izleyicileri güldürmeyi başarıyor. Sinema yapımcılarına içinde film çekmeleri için evini kiralayan başrol oyuncusu Özgür, kaza eseri evinde yüksek miktarda para bulunca sırra kadem basmaya çalışır. Ancak bilmediği bir şey vardır: Alıp kaçmaya çalıştığı paralar bir mafya babasına (Erkan Petekkaya) aittir ve bu mafya babasının parasını çaldırmaya hiç de niyeti yoktur. Derken olaylar gelişir ve mafya babası, Özgür’ün üstüne yatmaya çalıştığı paraları geri almak üzere harekete geçer. Filmin temel konusunu bu şekilde özetleyebilmek mümkündür. Ancak tabii ki birbirinden komik sahneler, ilginç olaylar ve kahkahaya sevk eden replikler de bu muhteşem filmi gişede başarılı kılan diğer sebepler arasında yer alıyor.

Tüm bu yazılanlardan sonra eğer siz de kolpaçino 3 hd izlemeye karar verdiyseniz, yapmanız gereken ilk iş yakınlardaki bir sinema salonuna gitmek ve yüksek miktarda ücret ödemek olacaktır. Sinema biletlerinin artan fiyatlarının yanı sıra, salonlardaki büfelerden yiyecek ve içecek aldığınızda da bütçeniz ciddi derecede sarsılabilir. Tüm bunların önüne geçmek ve oturduğunuz yerden Kolpaçino izlemek isterseniz, sizler de diğer internet kullanıcıları gibi hdfilmturk.com sitesini tıklayabilirsiniz. Kota dostu filmlerin yer aldığı bu sitede Kolpaçino 3 başta olmak üzere aklınıza gelebilecek birçok film yerini almış bulunuyor. Üstelik bu harika sitede filmlere dair tüm teknik bilgilerin yanı sıra izleyici yorumları da mevcut.