“Kocam ben erkeklerle birlikte olurken beni izlemekten zevk alıyor”

Adana’da yaşanan skandal bu kadarı da pes dedirtiyor. Adana ahlak polisi, fantezi iç çamaşırı dolu bavulla il il gezip geceliği bin lira karşılığında “swinger” denilen eşli fuhuş yapan 2’si kadın 4 kişiyi suçüstü yakaladı.
Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı Ahlak Büro Amirliği ekipleri sosyal paylaşım sitesi üzerinden ‘Armina-Tan’ kod adını kullanan 22 yaşındaki Esra Ç. ve sevgilisi 35 yaşındaki Sercan K.’nın buradan tanıştığı evli ya da sevgili olan çiftlerle geceliği bin lira karşılığında fuhuş yaptığı ihbarını aldı. İhbarı değerlendirip siteyi takibe alan polis, zanlıların çiftli fuhuş yaptığını belirledi.
Polis müşteri kimliğinde internet üzerinden görüşmeye başladı. Kendilerini iş adamı olarak tanıtan polis internet üzerinden çifte iki çift olduklarını, kendilerine bir çift daha bulmalarını istedi.
Esra Ç. ise kendilerinin Mersin’de olduğunu, Adana’ya gelmek için 150 lira yol parası alacaklarını, geldiklerinde de bir gecelik fuhşun bedelinin çift başına bin lira olduğunu, otelde ilişkiye girmediklerini, ev olması gerektiğini söyledi.

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.