Kızlar, yaşlanmaktan korkmayın!

Kızlar, yaşlanmaktan korkmayın!

Güzel yaşlanmayı başaran kadınlar için yaş almanın önemi yoktur ama yaşlanırken kendinizi kötü hissediyorsanız bu bir şeyleri yanlış yapıyorsunuz demektir. Çünkü kadın, içerisinde farklı renkleri barındıran, bu renklerden beslenen bir canlıdır. Renklere sahip çıkarak yılların ipini bırakmak yaşlanırken yapabileceğiniz en güzel şeydir.

  • Sizi yaşlandıran insanlar vardır
  • Size yaş katan alışkanlıklarınız vardır
  • Sizinle yaşlanmaynalar vardır..

Bu etkenlerden bir şekilde kendinizi uzaklaştırmayı başardığınızda öncelikle zihin yaşınızı genç tutarsınız. Zihin yaşını genç tutan kadınların içlerindeki renkler asla solmaz.

Renklere sahip çık!

Alışkanlıklarına, insanlara, işine, kardeşine, eşine herkese sahip çık ama renklerini solduranların hayatından çıkmasına izin ver. Vazgçmeyi başaran insanların stres yönetiminde dana başarılı olduğu biliniyor, stres yönetimi konusunda daha iyi olman gerektiğini fark et ve bunun için destek al.

Sağlıklı şekilede beslenmek içinse bedeninize ve psikolojine iyi davranmalısın. Bunun için yapman gerekenler konusunda kedini kandırmamalısın.

Unutma, bilgi çağında cahil kalanlar bunu seçmiştir. Bildiğin şeyleri kendinde uygula, yaşamına renk katman gerketiğini unutma. Renklerini kaybedenler yaşlılıktan korkan kişilerdir.

Kadını yaşlandıran anlayışsız erkekler, artık renk çalamayacaksınız!

Kararlı ve azimli olan her kadın yaşlılığı güzel yaşar, korkmaz. Eğer yaşlılıktan korkuyorsanız hayatınızda size zarar veren, eleştiren, beğenmeyen bir erkek var demektir!